Systém Bakaláři
Školní dokumenty
Škola na Podlesí

Zápis do 1. třídy pro školní rok 2021

Zápis dětí do 1. ročníku proběhne dne 15. dubna 2021 od 8.00 do 17.00 na ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040.

K zápisu se dostaví rodiče s dětmi, které se narodily v období od 1. 9. 2014 do 31. 8. 2015. K zápisu je nutný rodný list dítěte a občanský průkaz.

Pro odklad povinné školní docházky je zapotřebí vyjádření pedagogicko-psychologické poradny a vyjádření odborného lékaře (dětského lékaře).

Rodiče mohou při zápisu označit budovu školy, kterou by chtěli upřednostnit. Ředitelství školy si však vyhrazuje právo na rozhodnutí o zařazení dítěte na jednotlivé budovy (Radniční nám. 1040 nebo Těšínská 286) z důvodu vytvoření vyrovnaných tříd.

Na budoucí prvňáčky se již těší paní učitelky i žáci školy.

Upozornění:

Ve školním roce 2021/2022 budou na naší škole ZŠ Šenov, Radniční náměstí 1040 (včetně odloučeného pracoviště – Těšínská 286) otevřeny 3 třídy 1. ročníku. Děti budou přijímány podle těchto kritérií:

1. Dítě má trvalý pobyt v Šenově. (zákon 561/2005 Sb.)

Doplňující kritérium (v případě volných míst).

2. Starší sourozenec je již žákem školy.

Pokud mimořádná opatření neumožní vstup dětí a rodičů do školy, veškeré informace budou na stránkách naší školy.

ředitelství školy

Nabídka aktivit: