Obecné informace

Informace pro žáky 6. ročníků

Pokud ještě nemáte čipy ke stravování, kupte si je za 100,- Kč u vedoucí jídelny. Zde se také hradí platby stravného v hotovosti. Stravování začíná 3.9. Žáci, kteří nemají zaplaceno stravné se mohou stravovat až po jeho uhrazení v hotovosti.

Prosím zkontrolujte si, kdo je přihlášen ke stravování, aby nedocházelo k propadání přihlášené stravy. Pokud chcete stravování upravit (např. jen v určitý den) prosím písemnou formou s podpisem rodičů nebo elektronicky. Odhlášky prostřednictvím portálu e-strava máte vysvětlen v pokynech na stránkách školní jídelny.

Případné dotazy zodpoví vedoucí ŠJ.

Informace ŠD - změna úplaty

Vážení rodiče,

na 32. schůzi rady města, konané dne 14. 5. 2024, bylo stanoveno zvýšení úplaty za zájmové vzdělávání dítěte ve školních družinách při Základní škole Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace, s platností od 1. 9. 2024.

Školné za 1 měsíc se zvyšuje na 250,-Kč. Nezapomeňte, že termín úhrady školného za družinu je splatný do 25. 8. 2024, zkontrolujte si své účty, zda jste příslušnou částku zaslali na účet ŠD  č. ú. 000019-1683830349/0800

VS: (variabilní symbol) uvádějte jméno a příjmení dítěte, třída. Pokud vám toto nelze, napište to do zprávy pro příjemce.

Děti jsou přijímány do ŠD nejen na základě odevzdaného zápisního lístku na  daný šk. rok, ale především na základě řádně uhrazeného školného v určeném termínu.