1.C - NÁVŠTĚVA v MŠ LIPOVÁ

Jak šli prvňáčci zpátky do školky 😉😊😁?

Ve čtvrtek 13. dubna proběhne na naší škole zápis do prvních tříd. Měsíc před touto velkou událostí jsme se jako zkušení školáci z 1.C třídy vydali do nedaleké mateřské školky, abychom pozvali předškolní děti k zápisu a na návštěvu naší školy. 

Pro děti z MŠ jsme si ve spolupráci s několika kamarády ze 3.C nacvičili legrační verzi pohádky O Červené Karkulce, zazpívali jsme si, zarecitovali a nakonec jsme na stanovištích procvičili povídání, přiřazování, hledání rozdílů, počítání do pěti, skládání obrázků...

Bylo parádní, že se na žáky přišly podívat, vedle pana učitele, i ostatní paní učitelky ze školky. Přivítaly děti s velkým úsměvem a s velkým úžasem, jak kluci a holky za ten necelý rok vyrostli. Děkujeme😉

Poděkování patří i paní vychovatelce Evě Sladčíkové za velkou pomoc s pohádkou.

Žáci 1.C a paní uč. Veronika Lasoňová.